BK2125LL560-T
5S-BK2125LL560-T
BK2125LL560-T
FERRITE BEAD 56 OHM 0805 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:56 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):600mA
DC Resistance (DCR) (Max):200 mOhm
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.041 (1.05mm)
Size / Dimension:0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)