BK2125HS121-T
5S-BK2125HS121-T
BK2125HS121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | BK |
| Filter Type: | - |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 120 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 800mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 150 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.041 (1.05mm) |
| Size / Dimension: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |