BK2125HM102-T
5S-BK2125HM102-T
BK2125HM102-T
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:BK
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:1 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):400mA
DC Resistance (DCR) (Max):350 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.041 (1.05mm)
Size / Dimension:0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)