BK1608LM152-T
5S-BK1608LM152-T
BK1608LM152-T
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:1.5 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):250mA
DC Resistance (DCR) (Max):750 mOhm
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.037 (0.95mm)
Size / Dimension:0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)