BK0603LL330-T
5S-BK0603LL330-T
BK0603LL330-T
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:BK
Filter Type:-
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:33 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):550 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:0201 (0603 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)