BK0603LL121-T
5S-BK0603LL121-T
BK0603LL121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 4LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:BK
Filter Type:-
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:120 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.5 Ohm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)