BK0603HS121-T
5S-BK0603HS121-T
BK0603HS121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:120 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):450 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)