BK0603HR122-T
5S-BK0603HR122-T
BK0603HR122-T
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:-
Series:BK
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:1.2 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.3 Ohm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)