BK0603HM471-T
5S-BK0603HM471-T
BK0603HM471-T
FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:470 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.05 Ohm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)