BK0402LL220-T
5S-BK0402LL220-T
BK0402LL220-T
FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:BK
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:22 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):700 mOhm