BK0402HS121-T
5S-BK0402HS121-T
BK0402HS121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:BK
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:120 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):240mA
DC Resistance (DCR) (Max):530 mOhm