BK0402HM331-T
5S-BK0402HM331-T
BK0402HM331-T
FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:330 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.2 Ohm