BK0402HM241-T
5S-BK0402HM241-T
BK0402HM241-T
FERRITE BEAD 240 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:BK
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:240 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):900 mOhm