BK0402HM181-T
5S-BK0402HM181-T
BK0402HM181-T
FERRITE BEAD 180 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:180 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):750 mOhm