BK0402HM151-T
5S-BK0402HM151-T
BK0402HM151-T
FERRITE BEAD 150 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:150 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):650 mOhm