BK0402HM100-T
5S-BK0402HM100-T
BK0402HM100-T
FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:BK
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:10 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):750mA
DC Resistance (DCR) (Max):70 mOhm