35F0121-1SR-10
5S-35F0121-1SR-10
35F0121-1SR-10
FERRITE BEAD 82 OHM 2SMD 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | 35 |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 82 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 10A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Mounting Type: | J-Lead |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.120 (3.05mm) |
| Features: | 0.335 L x 0.120 W (8.51mm x 3.05mm) |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)