28L0138-40R-10
5S-28L0138-40R-10
28L0138-40R-10
FERRITE BEAD 135 OHM AXIAL 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 135 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 10 mOhm |
| Height (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.138 Dia x 0.350 L (3.51mm x 8.89mm) |
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)