28F0181-1SR-10
5S-28F0181-1SR-10
28F0181-1SR-10
FERRITE BEAD 115 OHM 3318 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | 28 |
| Filter Type: | Power |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 115 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 10A |
| Ratings: | 1 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 3318 (8546 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.120 (3.05mm) |
| Features: | 0.335 L x 0.180 W (8.50mm x 4.57mm) |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)