28F0121-0SR-10
5S-28F0121-0SR-10
28F0121-0SR-10
FERRITE BEAD 48 OHM 2SMD 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | 28 |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 48 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 10A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 0.75 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Mounting Type: | J-Lead |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.120 (3.05mm) |
| Features: | 0.160 L x 0.120 W (4.06mm x 3.05mm) |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)