W3F15C2228AT1F
5S-W3F15C2228AT1F
W3F15C2228AT1F
CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1206
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | W3F |
| Capacitance: | 2200pF |
| Tolerance: | -0.2 |
| Voltage - Rated: | 0.5 |
| Current: | 50V |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300mA |
| Operating Temperature: | 600 mOhm |
| Insertion Loss: | -55??????C ~ 125??????C |
| Temperature Coefficient: | - |
| Ratings: | X7R |
| Mounting Type: | AEC-Q200 |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 1206 (3216 Metric) |
| Height (Max): | 4 PC Pad |
| Thread Size: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.050 (1.27mm),-,, |
Related special
-
- WAVESURFER 3054Z
- Zilog
- IC MODEM CTRL 86E34 28-SOIC
- In stock
-
- WIZ811MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ830MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5300 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ812MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ110SR
- WIZnet
- IC MODULE SERIAL TO ETHERNET
- In stock
-
- WIZ107SR
- WIZnet
- IC MODULE SERIAL TO ETHERNET
- In stock
-
- WIZ810MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ550IO
- WIZnet
- ETHERNET MODULE TCP/IP SPI
- In stock
-
- W83667HG-B(FA5B35 E)
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC LPC SUPER I/O 128LQFP
- In stock
-
- W83629AG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC PCI TO ISA BRIDGE 128QFP
- In stock
-
- W83627DHG-P(FA5B07 D)
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC I/O CONTROLLER 128-QFP
- In stock
-
- W83628AG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC PCI TO ISA BRIDGE 128QFP
- In stock
-
- W83L351YCG TR-ND
- W83L351YCG TR
- Nuvoton Technology Corporation of America
- In stock
-
- W83L351YCG-ND
- W83L351YCG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- In stock
-
- W83L351G
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC POWER INTERFACE SW 20TSSOP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













