KNF32100-W3
5S-KNF32100-W3
KNF32100-W3
FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KNF |
| Type: | Obsolete |
| Filter Order: | Low Pass |
| Technology: | - |
| Number of Channels: | LC |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | 100MHz (Cutoff) |
| Resistance - Channel (Ohms): | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Current: | - |
| Values: | 200mA |
| ESD Protection: | C = 65pF |
| Operating Temperature: | No |
| Applications: | -25??????C ~ 85??????C |
| Voltage - Rated: | Data Lines for Mobile Devices |
| Mounting Type: | 25V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1206 (3216 Metric) |
| Height: | 3 PC Pad |
| Other: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm),0.039 (1.00mm), |
Related special
-
- KAS2108ET
- E-Switch
- SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
- In stock
-
- KBC1122P-AJZS-ND
- KBC1122P-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1122-AJZS-ND
- KBC1122-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1108-NU
- Microchip Technology
- IC SUPER I/O 128TQFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8381Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8342Q
- Microchip Technology
- IC VOIP ATA ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KF347
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 14DIP
- In stock
-
- KF351
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP
- In stock
-
- KA301A
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 8DIP
- In stock
-
- KA3403D-ND
- KA3403D
- Fairchild/ON Semiconductor
- In stock
-
- KA334
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 350KHZ 8DIP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













