CMX1211Z181B-10
5S-CMX1211Z181B-10
CMX1211Z181B-10
CMC 180UH 32A 2LN SMD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CMX |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | 180??????H @ 100kHz |
| Current Rating (Max): | 32A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.35 mOhm |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Ratings: | - |
| Approvals: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 1.240 L x 0.984 W (31.50mm x 25.00mm) |
| Height (Max): | 0.748 (19.00mm) |