CM8663Z161B-10
5S-CM8663Z161B-10
CM8663Z161B-10
CMC 82A 2LN 160 OHM T/H
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CM |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | 160 Ohm @ 100MHz |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 82A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 15 mOhm |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 155??????C |
| Ratings: | - |
| Approvals: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.866 L x 0.630 W (22.00mm x 16.00mm) |
| Height (Max): | 0.650 (16.50mm) |