CM7060N102R-10
5S-CM7060N102R-10
CM7060N102R-10
CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | 1.02 kOhm @ 100MHz |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 17 mOhm |
| Voltage Rating - DC: | 80V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Ratings: | - |
| Approvals: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.276 L x 0.236 W (7.00mm x 6.00mm) |
| Height (Max): | 0.150 (3.80mm) |