LL-120-24-00-00-00
5S-LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00
LIQUID TO LIQUID MODULES 4.2A
Product Description
| Series: | Liquid |
| Heat Transfer Type: | Liquid to Liquid |
| Power - Cooling: | 122W |
| Current: | 4.2A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | - |
| Power - Input: | 101W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 62??????C |
| Weight: | 1.8 lbs (816.5g) |
| Dimensions - Overall: | 140mm L x 60mm W x 44mm H |