DL-210-24-00-00-00
5S-DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00
DIRECT TO LIQUID MODUL 8.1A 194W
Product Description
| Series: | Liquid |
| Heat Transfer Type: | Direct to Liquid |
| Power - Cooling: | 207W |
| Current: | 8.1A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | - |
| Power - Input: | 194W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 62??????C |
| Weight: | 2.9 lbs (1.3kg) |
| Dimensions - Overall: | 240mm L x 60mm W x 39mm H |