DL-060-12-00-00-00
5S-DL-060-12-00-00-00
DL-060-12-00-00-00
DIRECT TO LIQUID MODULE 4.2A 59W
Product Description
| Series: | Liquid |
| Heat Transfer Type: | Direct to Liquid |
| Power - Cooling: | 59W |
| Current: | 4.7A |
| Voltage: | 12V |
| Fan Location: | - |
| Power - Input: | 50W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 63??????C |
| Weight: | 0.882 lb (400.07g) |
| Dimensions - Overall: | 100mm L x 60mm W x 39mm H |