DA-115-24-02-00-00
5S-DA-115-24-02-00-00
DA-115-24-02-00-00
THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 5.8A
Product Description
| Series: | PowerCool |
| Heat Transfer Type: | Direct to Air |
| Power - Cooling: | 113W |
| Current: | 5.8A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | Warm Side |
| Power - Input: | 139W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 47??????C |
| Weight: | 6.4 lbs (2.9kg) |
| Dimensions - Overall: | 300mm L x 152mm W x 94mm H |