DA-034-12-02-00-00
5S-DA-034-12-02-00-00
DA-034-12-02-00-00
THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.6A
Product Description
| Series: | PowerCool |
| Heat Transfer Type: | Direct to Air |
| Power - Cooling: | 34W |
| Current: | 2.6A |
| Voltage: | 12V |
| Fan Location: | Warm Side |
| Power - Input: | 31W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 46??????C |
| Weight: | 1.1 lbs (499g) |
| Dimensions - Overall: | 100mm L x 80mm W x 72mm H |