DA-025-24-02-00-00
5S-DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 1.6A
Product Description
| Series: | Tunnel |
| Heat Transfer Type: | Direct to Air |
| Power - Cooling: | 25W |
| Current: | 1.6A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | Warm Side |
| Power - Input: | 39W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 49??????C |
| Weight: | 1.8 lbs (816.5g) |
| Dimensions - Overall: | 99mm L x 65mm W x 82mm H |