DA-020-12-02-00-00
5S-DA-020-12-02-00-00
DA-020-12-02-00-00
THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 2.7A
Product Description
| Series: | Tunnel |
| Heat Transfer Type: | Direct to Air |
| Power - Cooling: | 19W |
| Current: | 2.7A |
| Voltage: | 12V |
| Fan Location: | Warm Side |
| Power - Input: | 32W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 44??????C |
| Weight: | 1.3 lbs (589.7g) |
| Dimensions - Overall: | 97mm L x 65mm W x 82mm H |