AA-250-48-44-LK-XX
5S-AA-250-48-44-LK-XX
AA-250-48-44-LK-XX
THERMOELECTRC ASSY AIR-AIR 48V
| Heat Transfer Type: | Air to Air |
| Power - Cooling: | 244W |
| Current: | 6.1A |
| Voltage: | 48V |
| Weight: | 14 lbs (6.4kg) |
| Dimensions - Overall: | 400mm L x 153mm W x 204mm H |