AA-200-24-22-00-00
5S-AA-200-24-22-00-00
AA-200-24-22-00-00
THERMOELECTRC ASSY AIR-AIR 11.3A
Product Description
| Series: | PowerCool |
| Heat Transfer Type: | Air to Air |
| Power - Cooling: | 193W |
| Current: | 11.3A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | Cold Side / Warm Side |
| Power - Input: | 271W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 48??????C |
| Weight: | 16 lbs (7.3kg) |
| Dimensions - Overall: | 400mm L x 153mm W x 178mm H |