AA-150-24-23-00-10
5S-AA-150-24-23-00-10
AA-150-24-23-00-10
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR
Product Description
| Series: | PowerCool |
| Heat Transfer Type: | Air to Air |
| Power - Cooling: | - |
| Current: | - |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | Cold Side / Warm Side |
| Power - Input: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Weight: | - |
| Dimensions - Overall: | 300mm L x 153mm W x 166.4mm H |