AA-100-24-22-00-00
5S-AA-100-24-22-00-00
AA-100-24-22-00-00
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 5.6A
Product Description
| Series: | PowerCool |
| Heat Transfer Type: | Air to Air |
| Power - Cooling: | 102W |
| Current: | 5.6A |
| Voltage: | 24V |
| Fan Location: | Cold Side / Warm Side |
| Power - Input: | 134W |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 50??????C |
| Weight: | 9 lbs (4.1kg) |
| Dimensions - Overall: | 300mm L x 152mm W x 160.9mm H |