Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TI900-300-300-0.12-0
TI900-300-300-0.12-0
5S-TI900-300-300-0.12-0
TI900-300-300-0.12-0
TI900 SHEET 300X300X0.12MM
Product Description
| Series: | Ti900 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | - |
| Backing: | Viscose |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |