Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TI900-24-21.01-0.12
TI900-24-21.01-0.12
5S-TI900-24-21.01-0.12
TI900-24-21.01-0.12
THERMAL PAD 24X21.01X0.12MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 24.00mm x 21.01mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |