Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TI900-20-20-0.12
TI900-20-20-0.12
5S-TI900-20-20-0.12
TI900-20-20-0.12
THERMAL PAD 20X20X0.12MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 20.00mm x 20.00mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |