Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TI900-105-27-0.12-1A
TI900-105-27-0.12-1A
5S-TI900-105-27-0.12-1A
TI900-105-27-0.12-1A
TI900 105X27X0.12MM W/ADH
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 105.00mm x 27.00mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |