Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology TGX-300-300-2.0-0
TGX-300-300-2.0-0
5S-TGX-300-300-2.0-0
TGX-300-300-2.0-0
TGX SHEET 300X300X2MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 12.0 W/m-K |