TGF60-07870787-039
5S-TGF60-07870787-039
TGF60-07870787-039
THERMAL GAP FILLER/GREY 6.0W/M-K
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.020 ~ 0.118 (0.508mm ~ 2.997mm) |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | 0.50??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 6.0 W/m-K |