TGF50-07870787-079
5S-TGF50-07870787-079
TGF50-07870787-079
THERMAL GAP FILLER/WHITE 5.0W/M-
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.020 ~ 0.118 (0.508mm ~ 2.997mm) |
| Backing: | - |
| Carrier: | White |
| Color: | 0.70??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 5.0 W/m-K |