TGF40-07870787-039
5S-TGF40-07870787-039
TGF40-07870787-039
THERMAL GAP FILLER/PURPLE 4.0W/M
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.020 ~ 0.157 (0.508mm ~ 3.988mm) |
| Backing: | - |
| Carrier: | Purple |
| Color: | 0.75??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 4.0 W/m-K |