TGF35-07870787-020
5S-TGF35-07870787-020
TGF35-07870787-020
THERMAL GAP FILLER/WHITE GREY 3.
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.020 ~ 0.157 (0.508mm ~ 3.988mm) |
| Backing: | - |
| Carrier: | Green |
| Color: | 0.80??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 3.5 W/m-K |