Thermal - Pads, SheetsLeader Tech Inc. TGF30SF-07870787-020
TGF30SF-07870787-020
5S-TGF30SF-07870787-020
TGF30SF-07870787-020
THERMAL GAP FILLER/WHITE GREY 3.
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.020 ~ 0.118 (0.508mm ~ 2.997mm) |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | 0.60??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 3.0 W/m-K |