TGF30-07870787-020
5S-TGF30-07870787-020
TGF30-07870787-020
THERMAL GAP FILLER/SKY BLUE 3.0W
Product Description
| Series: | - |
| Usage: | - |
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.012 ~ 0.551(0.305mm ~ 13.995mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Blue |
| Color: | 0.90??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 3.0 W/m-K |