TGF15-07870787-039
5S-TGF15-07870787-039
TGF15-07870787-039
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.008 ~ 0.551 (0.203mm ~ 13.995mm) |
| Color: | 1.50??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 1.5 W/m-K |