TGF15-07870787-020
5S-TGF15-07870787-020
TGF15-07870787-020
THERMAL GAP FILLER/PINK 1.5W/M-K
Product Description
| Series: | - |
| Usage: | - |
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.008 ~ 0.551 (0.203mm ~ 13.995mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Pink |
| Color: | 1.50??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 1.5 W/m-K |