TGF10-07870787-079
5S-TGF10-07870787-079
TGF10-07870787-079
THERMAL GAP FILLER/WHITE GREY 1.
Product Description
| Series: | - |
| Usage: | - |
| Shape: | - |
| Outline: | 199.90mm x 199.90mm |
| Thickness: | 0.008 ~ 0.551 (0.203mm ~ 13.995mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | 2.00??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 1.0 W/m-K |